600L Plastike Cooler enë - China Ningbo Wanma Plsatics

products

enë 600L plastike Cooler

short description:


 • Email: sales@wmrotomold.com
 • Tel: (86)0574-88659225
 • Fax: (86)0574-88658720
 • Whatsapp: +86 13306535333
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Features produktit

  Importuar klasën e ushqimit PE si lëndë e parë, një hap i derdhur i kontejnerëve dykatësh mund të përsosur pune nën -40 ℃. Acid dhe alkali rezistente, të ashpër dhe të qëndrueshme. Të arritshme nga një krik paletë dorë nga të dy anët dhe me një kamion Forklift nga të katër anët, stackable.

  Gama e Aplikimit

  a: prodhimin e ushqimit.

  b: Lëndët e para ngrirë magazinimit.

  c: temperaturë të ulët magazinimit të ftohtë qarkullimi.

  d: shpërbërjen ulët temperatura e produkteve ujore dhe produkteve të mishit.

  e: Fresh dhe i ftohtë transporti frigorifer.

  f: Qarkullimi industrial.

  specifikat e produktit

  model

  Dimension (mm)

  Jashtëm (LWH)

  Brendshme (LW-H)

  F-300L

  740 * 920 * 710

  680 * 860 * 580

  F-600L

  1230 * 1030 * 710

  1150 * 950 * 540

  F-660L

  1230 * 1030 * 750

  1160 * 960 * 600

  F-1000L

  1600 * 1160 * 800

  1520 * 1080 * 630

  Produkte Aplikimi

  鳕鱼副本Cold-chain


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne