65L plastike izoluar coolers kuti me akull

Përshkrim i shkurtër:

Product Features një: forca të lartë dhe këmbëngulje, të qëndrueshme B: Një hap kurorë prej dykatësh, mbyllur mirë, e kënaqshme izolimin pronës c: izolim (PUR) shkumë injektuar për të mbajtur temperaturën d: Virgin MDPE material mund të përdorni drejtpërdrejt në ushqim e : Rezistent ndaj dritës ultravjollcë (UV), varg i përhershëm i Aplikimit pershtatshem per zinxhirin e ftohtë e ushqimit të freskët, vaksina dhe mjekësi. pajisje shumë e bukur për t'u përdorur në aktivitete në natyrë dhe të kohës së lirë, të tilla si, peshkim, kampe etj, të gjitha llojet e tr ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Features produktit

  a: Forca të lartë dhe këmbëngulje, të qëndrueshme

  b: Një hap i derdhur prej dykatësh, mbyllur mirë, pronë e kënaqshme izolim

  c: izoluese (PUR) shkumë injektuar për të mbajtur temperaturën

  d: Virgin MDPE material mund të përdorni drejtpërdrejt në ushqim

  e: i rezistencës të dritës ultravjollcë (UV), i përhershëm

  Gama e Aplikimit

  Të përshtatshme për zinxhirin e ftohtë e ushqimit të freskët, vaksina dhe mjekësi. pajisje shumë e bukur për t'u përdorur në aktivitete në natyrë dhe të kohës së lirë, të tilla si, peshkimi, kampe etj, të gjitha llojet e transportit të cilat kërkojnë për të mbajtur temperaturën.

  specifikat e produktit

  model

  Dimension (mm)

  Jashtëm  (LWH)

  Brendshme (LW-H)

  25L

  560 * 395 * 370

  410 * 268 * 258

  45L

  720 * 430 * 420

  566 * 293 * 305

  65L

  820 * 450 * 460

  667 * 312 * 340

  Produkte Aplikimi

  25L


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !