640L Rotomolded Peshkimi Ice Box

Përshkrim i shkurtër:

Product Features Food grade , acid and alkali resistant, tough and durable, accessible by a hand pallet jack from two sides, stack able, be able to work with blender. Range of Application The buckets mainly apply to aquatic products treatment, such as, shrimp, squid and     fish fillet etc. Product Specifications Model Dimension(mm) External (L-W-H) Internal(L-W–H) Y-550L 1150*840 1070*700 Y-640L 1150*890 1050*730 Products Application


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Features produktit

  klasën e ushqimit, acid dhe alkali rezistente, të ashpër dhe të qëndrueshme, të arritshme nga një krik paletë dorë nga të dy anët, rafte në gjendje, të jetë në gjendje për të punuar me blender.

  Gama e Aplikimit

  Kova kryesisht zbatohet për trajtimin ujore Produkte, të tilla si, karkaleca, kallamar dhe fileto peshku etj

  specifikat e produktit

  model

  Dimension (mm)

  Jashtëm  (LWH)

  Brendshme (LW-H)

  Y-550L

  1150 * 840

  1070 * 700

  Y-640L

  1150 * 890

  1050 * 730

  Produkte Aplikimi

  20171123160045

  htrht51

  20171123161722

  I45A1622I45A1629I45A1631I45A1632I45A1634I45A1638


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !