45L bardhë Picnic Box Ice

Përshkrim i shkurtër:

<Style Span = "font-size: të mëdha; color: # 000000; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; "> <strong> Product Features </ strong> </ span> <span style =" font-size: medium; color: # 888888; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; "> një: forca të lartë dhe këmbëngulje, të qëndrueshme </ span> <span style =" font-size: medium; color: # 888888; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; "> b: Një hap i derdhur prej dykatësh, të mbyllur mirë, u ul ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  <Style Span = "font-size: të mëdha; color: # 000000; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; "> <Features strong> Product </ strong> </ span>

  <Style Span = "font-size: medium; color: # 888888; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; "> një: forca të lartë dhe këmbëngulje, të qëndrueshme </ span>

  <Style Span = "font-size: medium; color: # 888888; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; "> b: Një hap i derdhur prej dykatësh, mbyllur mirë, pronë e kënaqshme izolimin </ span>

  <Style Span = "font-size: medium; color: # 888888; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; "> c: izolim (PUR) shkumë injektuar për të mbajtur temperaturën </ span>

  <Style Span = "font-size: medium; color: # 888888; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; "> d: Virgin MDPE material mund të përdorin drejtpërsëdrejti për ushqim </ span>

  <Style Span = "font-size: medium; color: # 888888; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; "> E: Rezistent ndaj dritës ultravjollcë (UV), i përhershëm </ span>

  <Style Span = "font-size: të mëdha; color: # 000000; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; "> <strong> Gama e Aplikimit </ strong> </ span>

  <Style Span = "font-size: medium; color: # 888888; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; "> Të përshtatshme për zinxhirin e ftohtë e ushqimit të freskët, vaksina dhe mjekësi. pajisje shumë e bukur për t'u përdorur në aktivitete në natyrë dhe të kohës së lirë, të tilla si, peshkim, kampe etj, të gjitha llojet e transportit të cilat kërkojnë për të mbajtur temperaturën. </ span>

  <span style=”font-size: large; color: #000000; font-family: arial, helvetica, sans-serif;”><strong>Product Specifications</strong></span>
  <table>
  <tbody>
  <tr>
  <td rowspan=”2″ valign=”center” width=”112″>
  <p align=”center”><span style=”font-size: medium; color: #000000; font-family: arial, helvetica, sans-serif;”><b>Model</b></span></p>
  </td>
  <td colspan=”2″ valign=”center” width=”455″>
  <p align=”center”><span style=”font-size: medium; color: #000000; font-family: arial, helvetica, sans-serif;”><b>Dimension(mm)</b></span></p>
  </td>
  </tr>
  <tr>
  <td valign=”center” width=”227″>
  <p align=”center”><span style=”font-size: medium; color: #000000; font-family: arial, helvetica, sans-serif;”><b>External</b><b> (L-W-H)</b></span></p>
  </td>
  <td valign=”center” width=”228″>
  <p align=”center”><span style=”font-size: medium; color: #000000; font-family: arial, helvetica, sans-serif;”><b>Internal</b><b>(L-W–H)</b></span></p>
  </td>
  </tr>
  <tr>
  <td valign=”center” width=”112″>
  <p align=”center”><span style=”font-size: medium; color: #888888; font-family: arial, helvetica, sans-serif;”>25L</span></p>
  </td>
  <td valign=”center” width=”227″>
  <p align=”center”><span style=”font-size: medium; color: #888888; font-family: arial, helvetica, sans-serif;”>560*395*370</span></p>
  </td>
  <td valign=”center” width=”228″>
  <p align=”center”><span style=”font-size: medium; color: #888888; font-family: arial, helvetica, sans-serif;”>410*268*258</span></p>
  </td>
  </tr>
  <tr>
  <td valign=”center” width=”112″>
  <p align=”center”><span style=”font-size: medium; color: #888888; font-family: arial, helvetica, sans-serif;”>45L</span></p>
  </td>
  <td valign=”center” width=”227″>
  <p align=”center”><span style=”font-size: medium; color: #888888; font-family: arial, helvetica, sans-serif;”>720*430*420</span></p>
  </td>
  <td valign=”center” width=”228″>
  <p align=”center”><span style=”font-size: medium; color: #888888; font-family: arial, helvetica, sans-serif;”>566*293*305</span></p>
  </td>
  </tr>
  <tr>
  <td valign=”center” width=”112″>
  <p align=”center”><span style=”font-size: medium; color: #888888; font-family: arial, helvetica, sans-serif;”>65L</span></p>
  </td>
  <td valign=”center” width=”227″>
  <p align=”center”><span style=”font-size: medium; color: #888888; font-family: arial, helvetica, sans-serif;”>820*450*460</span></p>
  </td>
  <td valign=”center” width=”228″>
  <p align=”center”><span style=”font-size: medium; color: #888888; font-family: arial, helvetica, sans-serif;”>667*312*340</span></p>
  </td>
  </tr>
  </tbody>
  </table>
  <span style=”font-size: large; color: #000000; font-family: arial, helvetica, sans-serif;”><strong>Products Application</strong></span>

  <a href="https://www.wanma-roto.com/uploads/07c13c37.jpg"> <img class = "alignnone size-plotë wp-image-1414" alt = "pic111" src = "https: / /www.wanma-roto.com/uploads/07c13c37.jpg "/> </a> <a href="https://www.wanma-roto.com/uploads/91ab5f7c.jpg"> <img klasë =" alignnone size-plotë wp-image-1415 "alt =" pic222 "src =" https://www.wanma-roto.com/uploads/91ab5f7c.jpg "/> </a>

  <a href="https://www.wanma-roto.com/uploads/01f7f3d92.jpg"> <img class = "alignnone madhësi-plotë wp-image-1291" alt = "配件 组合" SRC = "https: //www.wanma-roto.com/uploads/01f7f3d92.jpg "/> </a> <a href="https://www.wanma-roto.com/uploads/8931ce021.jpg"> <img klasë = "alignnone size-medium wp-image-1292" alt = "剖面 图" src = "https://www.wanma-roto.com/uploads/8931ce021.jpg" /> </a>

  <a href="https://www.wanma-roto.com/uploads/7ff1c5992.jpg"> <img class = "alignnone size-medium wp-image-1293" alt = "4O5A9582" src = "https: / /www.wanma-roto.com/uploads/7ff1c5992.jpg "/> </a> <a href="https://www.wanma-roto.com/uploads/498f38f3.jpg"> <img klasë =" size-medium alignnone wp-image-1294 "alt =" 4O5A9592 "src =" https://www.wanma-roto.com/uploads/498f38f3.jpg "/> </a>

  <a href="https://www.wanma-roto.com/uploads/4c6854b3.jpg"> <img class = "alignnone size-plotë wp-image-1203" alt = "jy20171018163218" src = "https: / /www.wanma-roto.com/uploads/4c6854b3.jpg "/> </a>

  <a href="https://www.wanma-roto.com/uploads/f095290e.jpg"> <img class = "alignnone size-plotë wp-image-1202" alt = "IMG_5414" src = "https: / /www.wanma-roto.com/uploads/f095290e.jpg "/> </a>

  <a href="https://www.wanma-roto.com/uploads/a065a57e.jpg"> <img class = "alignnone size-plotë wp-image-1367" alt = "fefe4454" src = "https: / /www.wanma-roto.com/uploads/a065a57e.jpg "/> </a>

  <a href="https://www.wanma-roto.com/uploads/ea9facd1.jpg"> <img class = "alignnone size-plotë wp-image-1368" alt = "ferfe454" src = "https: / /www.wanma-roto.com/uploads/ea9facd1.jpg "/> </a>


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !