• ed3463d0
  • c5cdcd50
  • f09dd601
  • AF-460L
  • AF-800L

Produktet tona

  • 1b9959c9
  • 08afbee8
  • 093f6112
  • a48503d0

Rreth nesh

Wanma Rotomold Co Ltd, është e vendosur në Yangtze River Delta, qyteti Ningbo e Provinca Zhejiang. Kompania jonë është një ndërmarrje e udhëhequr nga një grup i ri dhe kreativ që nga viti 2008. Ne jemi te specializuar në projektimin, prodhimin, kërkimin dhe zhvillimin e produkteve rrotulluese modelimit. Ne kemi teknologji të shquar dhe unike në fushën e një-copë derdhur seamless e kontejnerëve të dyfishtë-mur, të tilla si tubs izoluar dhe UP mbushur të produkteve të strukturës sanduiç. Të gjitha prodhimet tona të përmbushur kërkesat kombëtare standardet shëndetësore të ushqimit.

Mëso më shumë

Produkte Aplikimi

WhatsApp Online Chat !