Контактирајте не

NINGBO WANMA PLASTICS CO.,LTD.

адреса

Бр 77 Хенан патот, Fenghua

fangqiao Таун, Ningbo градот

Жеџијанг Provice

Е-пошта

sales@wmrotomold.com

телефон

Тел: (86) 0.574-88.659.225

Fax:(86)0574-88658720

Whatsapp: +86 13306535333

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !