65L пластика изолирани ладилници мраз кутија

Краток опис:

Карактеристики на производот на: Висока сила и издржливост, трајни b: еден чекор обликување на двокатни, добро затворена, задоволителна изолација имот c: (ПУР) пена за изолација наменет за да се задржи на температурата D: Богородица материјал MDPE директно да ги користите на храна е : Отпорност на ултравиолетово зрачење (УВ), fadeless спектар на примена Погодно за ладење на свежа храна, вакцини и лекови. Многу убаво опрема што се користи во отворено и рекреативни активности, како што се риболов, кампување итн, сите видови на tr ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Карактеристики на производот

  a: висока јачина и издржливост, трајни

  б: еден чекор обликување на двокатни, добро затворена, задоволителна изолација имот

  c: изолација (PUR) пена наменет за да се задржи на температурата

  D: Богородица материјал MDPE директно да ги користите на храна

  e: отпорни на ултравиолетова светлина (УВ), fadeless

  Опсег на примена

  Погодно за ладење на свежа храна, вакцини и лекови. Многу убаво опрема што се користи во отворено и рекреативни активности, како што се риболов, кампување итн, сите видови на транспорт кои се бара да се задржи на температурата.

  Спецификација на производот

  модел

  Димензија (mm)

  Надворешен  (LWH)

  Внатрешна (LW-H)

  25L

  560 * 395 * 370

  410 * 268 * 258

  45L

  720 * 430 * 420

  566 * 293 * 305

  65L

  820 * 450 * 460

  667 * 312 * 340

  апликација производи

  25L


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !