640L Rotomolded риболов мраз кутија

Краток опис:

Product Features Food grade , acid and alkali resistant, tough and durable, accessible by a hand pallet jack from two sides, stack able, be able to work with blender. Range of Application The buckets mainly apply to aquatic products treatment, such as, shrimp, squid and     fish fillet etc. Product Specifications Model Dimension(mm) External (L-W-H) Internal(L-W–H) Y-550L 1150*840 1070*700 Y-640L 1150*890 1050*730 Products Application


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Карактеристики на производот

  Храна одделение, киселина и алкално отпорни, тешки и трајни, достапни од рака палета приклучок од двете страни, магацинот во можност, да биде во можност да работат со блендер.

  Опсег на примена

  Корпите се однесуваат главно за водни третман производи, како што се, ракчиња, лигњи и риба филе итн

  Спецификација на производот

  модел

  Димензија (mm)

  Надворешен  (LWH)

  Внатрешна (LW-H)

  Y-550L

  1150 * 840

  1070 * 700

  Y-640L

  1150 * 890

  1050 * 730

  апликација производи

  20171123160045

  htrht51

  20171123161722

  I45A1622I45A1629I45A1631I45A1632I45A1634I45A1638


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !