• ed3463d0
  • c5cdcd50
  • f09dd601
  • AF-460L
  • AF-800L

нашите производи

  • 1b9959c9
  • 08afbee8
  • 093f6112
  • a48503d0

за нас

Wanma Rotomold копродукции, Ltd е лоцирана во Yangtze реката Делта, Ningbo град на провинцијата Жеџијанг. Нашата компанија е претпријатие предводена од страна на млади и креативни група од 2008. Ние сме специјализирани во дизајн, производство, истражување и развој на ротациона моделирање производи. Имаме извонредна и уникатна технологија во областа на едно парче лесна обликување на двоен ѕид контејнери, како што се изолирани кади и СТП полни на сендвич структура производи. Сите наши производи ги исполнуваат националните здравствени стандарди за храната.

Научи повеќе

апликација производи

WhatsApp Online Chat !